Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tuomari
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Tuomari arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
The Fifth Element - puuttuva tekijä (1997)
(The Fifth Element)
6
Highlander - pelin loppu (2000)
(Highlander: Endgame)
6
Rambo: Taistelija 2 (1985)
(Rambo: First Blood Part II)
6
Krokotiilimies II (1988)
(Crocodile Dundee II)
6
Judge Dredd - tuomari (1995)
(Judge Dredd)
6
Dungeons & Dragons (2000)
6
Tucker - mies ja unelma (1988)
(Tucker: The Man and His Dream)
6
Inside Man (2006)
6
Tim Burtonin Corpse Bride (2005)
(Corpse Bride)
5
Pähkähullu professori (1996)
(The Nutty Professor)
5
Teini-ikäiset mutantti-ninja kilpikonnat (1990)
(Teenage Mutant Ninja Turtles)
5
Zorron naamio (1998)
(The Mask of Zorro)
5
Cellular - tuntematon numero (2004)
(Cellular)
5
Abyss - syvyys (1989)
(The Abyss)
5
Mars hyökkää! (1996)
(Mars Attacks!)
5
Julmia aikeita 2 (2000)
(Cruel Intentions 2)
5
Nunnia ja konnia 2: Lisää säpinää (1993)
(Sister Act 2: Back in the Habit)
5
Miss FBI - aseistettu ja ihana (2005)
(Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous)
5
Hurjapäät (2001)
(The Fast and the Furious)
5
Aikakone (2002)
(The Time Machine)
5
1
... 18 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute