Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tuomari
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Tuomari arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Austin Powers ja Kultamuna (2002)
(Austin Powers in Goldmember)
5
Blondin kosto (2001)
(Legally Blonde)
5
Hevoskuiskaaja (1998)
(The Horse Whisperer)
5
Punisher - tuomari (2004)
(The Punisher)
5
Buffy - vampyyrintappaja (1992)
(Buffy the Vampire Slayer)
5
Scary Movie (2000)
5
Charlien enkelit (2000)
(Charlie's Angels)
5
Kolme kaverusta (1986)
(¡Three Amigos!)
5
Con Air - lento vapauteen (1997)
(Con Air)
5
Tulkki (2005)
(The Interpreter)
5
Jurassic Park (1993)
5
Fight Club (1999)
5
Jay ja Silent Bob iskevät takaisin (2001)
(Jay and Silent Bob Strike Back)
5
Pelastakaa Willy (1993)
(Free Willy)
5
Jin-Roh: The Wolf Brigade (1998)
(Jin-Rô)
5
Blues Brothers 2000 (1998)
5
Starsky & Hutch (2004)
5
Alien vs. Predator (2004)
(AVP: Alien vs. Predator)
5
Red Planet - punainen planeetta (2000)
(Red Planet)
5
Maameren tarinat (2004)
(Earthsea)
5
1
... 19 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute