Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tuomari
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Tuomari arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Ytimessä (2003)
(The Core)
6
Jafarin paluu (1994)
(The Return of the Jafar)
6
Hulk (2003)
6
Men in Black II - miehet mustissa II (2002)
(Men in Black II)
6
Predator - saalistaja (1987)
(Predator)
6
Pyhimys (1997)
(The Saint)
6
Aleksanteri (2004)
(Alexander)
6
Ketjureaktio (1996)
(Chain Reaction)
6
Deep Impact (1998)
6
Hugh Hefnerin ihmeellinen elämä (1999)
(Hefner: Unauthorized)
6
Robin Hood: Sankarit sukkahousuissa (1993)
(Robin Hood: Men in Tights)
6
Billin ja Tedin maailma (1991)
(Bill & Ted's Bogus Journey)
6
Operaatio Mars (2000)
(Mission to Mars)
6
Batman & Robin (1997)
6
Air Force One (1997)
6
Prinsessapäiväkirjat (2001)
(The Princess Diaries)
6
Babylon 5: Kolmas ulottuvuus (1998)
(Babylon 5: Thirdspace)
6
Ihmeneloset (2005)
(Fantastic Four)
6
Hei, taas me lennetään! (1982)
(Airplane II: The Sequel)
6
40 v. ja neitsyt (2005)
(The 40 Year Old Virgin)
6
1
... 17 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute