Yläpalkki
Yläpalkki
Tuomari
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Tuomari arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Me kaksi ja Irene (2000)
(Me, Myself & Irene)
6
Die Hard - koston enkeli (1995)
(Die Hard: With a Vengeance)
6
6
Vaarallinen tehtävä 2 (2000)
(Mission: Impossible II)
6
Cube 2 - hyperkuutio (2002)
(Cube 2: Hypercube)
6
Bruce taivaanlahja (2003)
(Bruce Almighty)
6
6
6
6
Ace Ventura - lemmikkidekkari (1994)
(Ace Ventura: Pet Detective)
6
6
Conan Hävittäjä (1984)
(Conan the Destroyer)
6
6
6
6
6
Pähkähullu professori 2: Klumpit (2000)
(Nutty Professor II: The Klumps)
6
X-Men: Viimeinen kohtaaminen (2006)
(X-Men: The Last Stand)
6
Rankka päivä (1993)
(Falling Down)
6
6
previous
1 ... 16 ... 22
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja