Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tuomari
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Tuomari arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Terapian tarpeessa (1999)
(Analyze This)
7
Die Hard - vain kuolleen ruumiini yli (1988)
(Die Hard)
7
Aikavarkaat (1981)
(Time Bandits)
7
Stealth - näkymätön uhka (2005)
(Stealth)
7
Chicago (2002)
7
Narnian tarinat: Velho ja leijona (2005)
(The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe)
7
Harry Potter ja Liekehtivä pikari (2005)
(Harry Potter and the Goblet of Fire)
7
Face/Off - kahdet kasvot (1997)
(Face/Off)
7
Vaarallinen tehtävä III (2006)
(Mission: Impossible III)
6
Harry Potter ja Salaisuuksien kammio (2002)
(Harry Potter and the Chamber of Secrets)
6
Blade II (2002)
6
Gremlins - riiviöt (1984)
(Gremlins)
6
American History X (1998)
6
Terminator - tuhoaja (1984)
(The Terminator)
6
Yhdeksäs portti (1999)
(The Ninth Gate)
6
The Yes Men (2003)
6
Mad Max (1979)
6
Austin Powers - agentti joka tuuppasi minua (1999)
(Austin Powers: The Spy Who Shagged Me)
6
Medusan verkko (2002)
(The Bourne Identity)
6
Spider-Man - Hämähäkkimies (2002)
(Spider-Man)
6
1
... 15 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute