Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tuomari
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Tuomari arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Star Trek: Sukupolvet (1994)
(Star Trek: Generations)
7
Shaolin Soccer (2001)
(Siu lam juk kau)
7
Jatkoterapian tarpeessa (2002)
(Analyze That)
7
Prinsessapäiväkirjat 2 (2004)
(The Princess Diaries 2: Royal Engagement)
7
Konttorirotat (1999)
(Office Space)
7
Atlantis - kadonnut kaupunki (2001)
(Atlantis: The Lost Empire)
7
Rölli ja metsänhenki (2001)
7
Aarreplaneetta (2002)
(Treasure Planet)
7
Linnunradan käsikirja liftareille (2005)
(The Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
7
Beverly Hills kyttä (1984)
(Beverly Hills Cop)
7
Minority Report (2002)
7
Superman (1978)
7
Isku Mogadishuun (2001)
(Black Hawk Down)
7
RoboCop (1987)
7
Riddickin aikakirja (2004)
(The Chronicles of Riddick)
7
The Chronicles of Riddick: Dark Fury (2004)
7
Alien - ylösnousemus (1997)
(Alien: Resurrection)
7
Asterix ja Obelix - tehtävä Kleopatra (2002)
(Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre)
7
Batman - paluu (1992)
(Batman Returns)
7
The Cell (2000)
7
1
... 14 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute