Yläpalkki
Yläpalkki
jouilalask
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän jouilalask arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Rankka päivä (1993)
(Falling Down)
9
Mansikkapaikka (1957)
(Smultronstället)
9
9
9
9
Pitkät kihlajaiset (2004)
(Un long dimanche de fiançailles)
9
Kadonneen aarteen metsästäjät (1981)
(Raiders of the Lost Ark)
9
Taksikuski (1976)
(Taxi Driver)
9
9
9
12 apinaa (1995)
(Twelve Monkeys)
9
9
9
9
Sheriffi (1952)
(High Noon)
9
Taru sormusten herrasta: Kuninkaan paluu (2003)
(The Lord of the Rings: The Return of the King)
9
Olemisen sietämätön keveys (1988)
(The Unbearable Lightness of Being)
9
9
Rajut kaverit (1974)
(Thunderbolt and Lightfoot)
9
9
previous
1 ... 3 ... 94
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja