Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
liisa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän liisa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Likainen Harry ja murhapooli (1988)
(The Dead Pool)
8
Hiipivä tiikeri, piilotettu lohikäärme (2000)
(Wo hu cang long)
8
Veren vangit (1994)
(Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles)
8
Spun - syöksykierteessä (2002)
(Spun)
8
I Spy (2002)
8
Monte Criston kreivi (2002)
(The Count of the Monte Cristo)
8
Spy Game (2001)
8
Jedin paluu (1983)
(Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi)
8
Sala-ampuja (1993)
(Sniper)
8
Ruusun nimi (1986)
(Der Name der Rose)
8
007 ja Kultasormi (1964)
(Goldfinger)
8
Face/Off - kahdet kasvot (1997)
(Face/Off)
8
The Rock - paluu helvettiin (1996)
(The Rock)
8
Wild Wild West (1999)
8
Perhosvaikutus (2004)
(The Butterfly Effect)
8
007 - Kuuraketti (1979)
(Moonraker)
8
Apinoiden planeetta (2001)
(Planet of the Apes)
8
Star Trek: Nemesis (2002)
8
Sleepers - katuvarpuset (1996)
(Sleepers)
8
Cube 2 - hyperkuutio (2002)
(Cube 2: Hypercube)
8
1
... 9 ...
33
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute