Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
liisa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän liisa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Takaa-ajettu (1993)
(The Fugitive)
8
Ryöstö (2001)
(Heist)
8
I, Robot (2004)
8
High Fidelity - uskollinen äänentoisto (2000)
(High Fidelity)
8
Cast Away - tuuliajolla (2000)
(Cast Away)
8
Unbreakable - särkymätön (2000)
(Unbreakable)
8
007 - Huominen ei koskaan kuole (1997)
(Tomorrow Never Dies)
8
Aliens - paluu (1986)
(Aliens)
8
Ihmeperhe (2004)
(The Incredibles)
8
007 - Kun maailma ei riitä (1999)
(The World Is Not Enough)
8
Ocean's Eleven - korkeat panokset (2001)
(Ocean's Eleven)
8
Pahuus (2003)
(Ondskan)
8
Final Destination - viimeinen määränpää 2 (2003)
(Final Destination 2)
8
Laputa - linna taivaalla (1986)
(Tenkû no shiro Rapyuta)
8
Kellopeliappelsiini (1971)
(A Clockwork Orange)
8
The Good Thief - tuplakeikka (2002)
(The Good Thief)
8
Final Fantasy (2001)
(Final Fantasy: The Spirits Within)
8
007 - Älä kieltäydy kahdesti (1983)
(Never Say Never Again)
8
Navaronen tykit (1961)
(The Guns of Navarone)
8
28 päivää myöhemmin (2002)
(28 Days Later...)
8
1
... 8 ...
33
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute