Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
liisa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän liisa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
The Addams Family - perhe Addams (1991)
(The Addams Family)
6
Ace Ventura - luonto kutsuu (1995)
(Ace Ventura: When Nature Calls)
6
Ace Ventura - lemmikkidekkari (1994)
(Ace Ventura: Pet Detective)
6
Starsky & Hutch (2004)
6
Numeromurha (2002)
(Murder by Numbers)
6
Batman & Robin (1997)
6
Kummisetä II (1974)
(The Godfather: Part II)
6
Krokotiilimies II (1988)
(Crocodile Dundee II)
6
Uusi uljas maailma (1998)
(Woundings)
6
Larry Flynt - minulla on oikeus (1996)
(The People vs. Larry Flynt)
6
Shrek (2001)
6
Crocodile Dundee - krokotiilimies (1986)
(Crocodile Dundee)
6
Rentun ruusu (2001)
6
Kummisetä (1972)
(The Godfather)
6
Ota kiinni jos saat (2002)
(Catch Me If You Can)
6
Ghosts of Mars (2001)
6
Luunkerääjä (1999)
(The Bone Collector)
6
Asterix ja Obelix - tehtävä Kleopatra (2002)
(Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre)
6
Bunkkeri (2001)
(The Bunker)
6
Stepfordin naiset (2004)
(The Stepford Wives)
6
1
... 21 ...
33
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute