Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
liisa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän liisa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Bridget Jones: Elämä jatkuu (2004)
(Bridget Jones: The Edge of Reason)
7
Lemony Snicketin Surkeiden sattumusten sarja (2004)
(Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events)
7
Lahjakkaan herra Ripleyn paluu (2002)
(Ripley's Game)
7
Avaa silmäsi (1997)
(Abre los ojos)
7
Linnunradan käsikirja liftareille (2005)
(The Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
7
Likainen tusina (1967)
(The Dirty Dozen)
7
The Limey - kostaja Lontoosta (1999)
(The Limey)
7
Aleksanteri (2004)
(Alexander)
6
Panic Room (2002)
6
Mustanaamio - vaeltava aave (1996)
(The Phantom)
6
Kuka viritti ansan, Roger Rabbit? (1988)
(Who Framed Roger Rabbit)
6
Rocky (1976)
6
Dick Tracy (1990)
6
Apollo 13 (1995)
6
Uuno Epsanjassa (1985)
6
Painajainen perheessä (2004)
(Meet the Fockers)
6
Ice Age - jäätikön sankarit (2002)
(Ice Age)
6
Get Shorty - hyvä pätkä (1995)
(Get Shorty)
6
Erämaa syö miestä (1999)
(Ravenous)
6
Heinähattu ja Vilttitossu (2002)
6
1
... 20 ...
33
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute