Yläpalkki
Yläpalkki
D-Cell
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän D-Cell arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Ja äitiäs kans (2001)
(Y tu mamá también)
8
8
Housut pois! (1997)
(The Full Monty)
8
8
8
Elämäni John Malkovichina (1999)
(Being John Malkovich)
8
8
8
Kellopeliappelsiini (1971)
(A Clockwork Orange)
8
Kaunis elämä (1997)
(La vita è bella)
8
Huuliharppukostaja (1968)
(C'era una volta il West)
8
8
Rakastaa... ei rakasta (2002)
(À la folie... pas du tout)
8
Ace Ventura - lemmikkidekkari (1994)
(Ace Ventura: Pet Detective)
8
8
8
8
8
Pianonopettaja (2001)
(La pianiste)
8
Larry Flynt - minulla on oikeus (1996)
(The People vs. Larry Flynt)
8
previous
1 ... 6 ... 14
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja