Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
D-Cell
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän D-Cell arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Villit kuviot (1998)
(Wild Things)
6
Armageddon (1998)
6
Espoon viimeinen neitsyt (2003)
6
Suuri sininen (1988)
(Le grand bleu)
6
Unbreakable - särkymätön (2000)
(Unbreakable)
6
Hämärästä aamunkoittoon (1996)
(From Dusk Till Dawn)
6
Kolme kaverusta (1986)
(¡Three Amigos!)
6
Golden Chicken (2002)
(Gam gai)
5
Scream 2 (1997)
5
The One (2001)
5
Tiedän mitä teit viime kesänä (1997)
(I Know What You Did Last Summer)
5
Rosemaryn painajainen (1968)
(Rosemary's Baby)
5
Shiri (1999)
(Swiri)
5
Voi veljet, missä lienet? (2000)
(O Brother, Where Art Thou?)
5
Vanilla Sky (2001)
"
En voi ymmärtää miksi tämä on täytynyt edes tehdä, elokuva on kuin 1:1 Abre los Ojosin kanssa. Kaiken lisäksi Penelope Cruz on paljon nätimpi alkuperäisessä :D.
"
5
Crazy First Love (2003)
(Cheotsarang sasu gwolgidaehoe)
5
Ping Pong (2002)
5
Bram Stokerin Dracula (1992)
(Dracula)
5
Virus (1999)
4
Scream 3 (2000)
4
1
... 13
14
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute