Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
D-Cell
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän D-Cell arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Jin-Roh: The Wolf Brigade (1998)
(Jin-Rô)
6
Hellraiser (1987)
6
Aavelaiva (2002)
(Ghost Ship)
6
Sympathy for Mr. Vengeance (2002)
(Boksuneun naui geot)
6
Epoch - uhka maan alta (2000)
(Epoch)
"
mukavaa ajanvietettä, aivot narikkaan.
"
6
Dolls (2002)
"
Outo ja kaunis, mutta tylsä elokuva.. Taidetta? :)
"
6
Villi sydän (1990)
(Wild at Heart)
6
Better Than Sex (2002)
6
Scream (1996)
"
Tämä on huonojen leffojen aatelia, jopa viihdyttävä tapaus :) 6/10.
"
6
Scary Movie (2000)
6
Kauhun riivaamat (1981)
(The Evil Dead)
6
Yksin kotona 3 (1997)
(Home Alone 3)
6
Aivokuollut (1992)
(Braindead)
6
Levottomat (2000)
6
Romeon on kuoltava (2000)
(Romeo Must Die)
6
Terminator 3: Koneiden kapina (2003)
(Terminator 3: Rise of the Machines)
6
X-Men (2000)
6
Returner (2002)
(Ritânâ)
"
katsottavaa roskaa.
"
6
Julmia aikeita (1999)
(Cruel Intentions)
6
Taivaalliset tappajat (2002)
(Chik yeung tin sai)
6
1
... 12 ...
14
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute