Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Vierran
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Vierran arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Star Trek: Avaruusmatka (1979)
(Star Trek: The Motion Picture)
5
Grimmin veljekset (2005)
(The Brothers Grimm)
5
Nunnia ja konnia 2: Lisää säpinää (1993)
(Sister Act 2: Back in the Habit)
5
Conan the Barbarian (2011)
5
Supernova (2000)
5
Indiana Jones ja tuomion temppeli (1984)
(Indiana Jones and the Temple of Doom)
5
Kanuunankuularalli 2 (1984)
(Cannonball Run II)
5
End of Days (1999)
5
Lumikki ja metsästäjä (2012)
(Snow White and the Huntsman)
5
Kuka sanoo tahdon (1997)
(My Best Friend's Wedding)
5
Irtiotto (2004)
(First Daughter)
5
Waterworld (1995)
5
Elisabeth: Kultainen aikakausi (2007)
(Elizabeth: The Golden Age)
5
Hot Shots! - kaikkien elokuvien äiti (1991)
(Hot Shots!)
5
Howard - uuden ajan sankari (1986)
(Howard the Duck)
5
Nopeat ja kuolleet (1995)
(The Quick and the Dead)
5
Yatterman (2009)
(Yattâman)
5
Marie Antoinette (2006)
5
Purple Rain (1984)
5
John Carpenterin Vampyyrit (1998)
(Vampires)
5
1
... 50 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute