Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Vierran
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Vierran arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Shakaali (1997)
(The Jackal)
6
Billu Barber (2009)
(Billu)
6
Antonia (2006)
(Antônia - O Filme)
6
Bram Stokerin Dracula (1992)
(Dracula)
6
Ranskalainen suudelma (1995)
(French Kiss)
6
The Tournament (2009)
6
Hulk (2003)
6
G.I. Joe (2009)
(G.I. Joe: The Rise of Cobra)
6
Nuija ja Tosinuija (1994)
(Dumb & Dumber)
6
Percy Jackson: Salamavaras (2010)
(Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief)
6
Crocodile Dundee - krokotiilimies (1986)
(Crocodile Dundee)
6
Snow Flower and the Secret Fan (2011)
6
Rogue Assassin (2007)
(War)
6
Iron Man 3 (2013)
6
JFK - avoin tapaus (1991)
(JFK)
6
Ansa viritetty (1999)
(Entrapment)
6
Space Jam (1996)
6
Coweb (2009)
(Zhang wu shuang)
5
Mr. & Mrs. Smith (2005)
5
The Haunting - paholaistalo (1999)
(The Haunting)
5
1
... 49 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute