Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Vierran
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Vierran arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Tabu (1999)
(Gohatto)
6
Kapteeni Alatriste (2006)
(Alatriste)
6
Soturi (2001)
(Musa)
6
Sinulle on postia (1998)
(You've Got Mail)
6
Identtiset kaksoset (1988)
(Twins)
6
From Beijing with Love (1994)
(Guo chan Ling Ling Qi)
6
Starship Troopers - universumin sotilaat (1997)
(Starship Troopers)
6
Keisarin uudet kuviot 2 – Kronkin uudet kuviot (2005)
(The Emperor's New Groove 2: Kronk's New Groove)
6
Shanghai Noon (2000)
6
Cluedo - pelaa henkesi edestä (1985)
(Clue)
6
Kolme muskettisoturia (1993)
(The Three Musketeers)
6
Bernard & Bianca Australiassa (1990)
(The Rescuers Down Under)
6
Stargate - tähtiportti (1994)
(Stargate)
6
Uneton Seattlessa (1993)
(Sleepless in Seattle)
6
Painted Skin: The Resurrection (2012)
6
Shrek Kolmas (2007)
(Shrek the Third)
6
Starman (1984)
6
Sukiyaki Western Django (2007)
6
National Treasure - kansallisaarre (2004)
(National Treasure)
"
Ihan kiva seikkailuleffa, perusviihdettä.
"
6
Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)
6
1
... 48 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute