Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Vierran
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Vierran arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Rush Hour 2 (2001)
5
Dick Tracy (1990)
5
Karate Kid II (1986)
(The Karate Kid, Part II)
5
Babylon 5: Sielujen virta (1998)
(Babylon 5: The River of Souls)
5
Poliisiopisto 2 - eka komennus (1985)
(Police Academy 2: Their First Assignment)
5
Bad Boys II (2003)
5
Kissaihmiset (1982)
(Cat People)
5
Portit auki! (1986)
(Tobira o akete)
5
Vaarallinen tehtävä 2 (2000)
(Mission: Impossible II)
5
Final Fantasy (2001)
(Final Fantasy: The Spirits Within)
5
007 - Kuuraketti (1979)
(Moonraker)
5
Transformers: Kuun pimeä puoli (2011)
(Transformers: Dark of the Moon)
5
Mehiläisen elokuva (2007)
(Bee Movie)
5
Chaw (2009)
(Chawu)
"
Ihan viihdyttävä korealainen monsterielokuva, jossa mutanttivillisika terrorisoi vuoristokylää. Leffa oli kuitenkin vähän turhan epätasainen, hahmoja ei kehitetty ja muutenkin tappajasika oli aika teennäisen oloinen..
"
5
Re-cycle (2006)
(Gwai wik)
5
Kuudes päivä (2000)
(The 6th Day)
5
Elektra (2005)
5
Beverly Hills kyttä III (1994)
(Beverly Hills Cop III)
5
Too Tired to Die (1998)
5
Seis! Tai mamma ampuu (1992)
(Stop! Or My Mom Will Shoot)
5
1
... 51 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute