Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Vierran
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Vierran arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pieni mies Tate (1991)
(Little Man Tate)
8
Tohtori Jerry ja Mr. Hyde (1963)
(The Nutty Professor)
8
Ring (2002)
(The Ring)
8
X-Men: Viimeinen kohtaaminen (2006)
(X-Men: The Last Stand)
8
Ocean's Eleven - korkeat panokset (2001)
(Ocean's Eleven)
8
Priest - papin tarina (1994)
(Priest)
8
Keltainen nauha (1949)
(She Wore a Yellow Ribbon)
8
Epäillyt (1995)
(The Usual Suspects)
8
Rare Exports Inc. (2003)
8
Linnut (1963)
(The Birds)
8
The Sound of Music (1965)
8
Oopperan kummitus (2004)
(The Phantom of the Opera)
8
Inception (2010)
8
Ilon päiviä, surun päiviä (2001)
(Kabhi Khushi Kabhie Gham...)
8
Takaikkuna (1954)
(Rear Window)
8
Narnian tarinat: Kaspianin matka maailman ääriin (2010)
(The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader)
8
X-Men (2000)
8
Schindlerin lista (1993)
(Schindler's List)
8
Kal Ho Naa Ho (2003)
8
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki (1989)
(Indiana Jones and the Last Crusade)
8
1
... 13 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute