Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Vierran
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Vierran arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Luutalätkää (2002)
(Men with Brooms)
8
Shrek (2001)
8
Super Size Me (2004)
8
Brokeback Mountain (2005)
8
Trainspotting (1996)
8
Kielletty planeetta (1956)
(Forbidden Planet)
8
Nalle Puh ja Möhköfantti (2005)
(Pooh's Heffalump Movie)
8
Chicago (2002)
8
Kaunotar ja hirviö (1946)
(La belle et la bête)
8
The Others (2001)
8
Pleasantville - onnellisten kaupunki (1998)
(Pleasantville)
8
Parked (2011)
8
Shallow Grave - murhaleikki (1994)
(Shallow Grave)
8
Terracottasoturi (1989)
(Qin yong)
8
Valkoinen peura (1952)
8
Kuudes aisti (1999)
(The Sixth Sense)
8
Saksikäsi Edward (1990)
(Edward Scissorhands)
8
Kätkijät (2010)
(Kari-gurashi no Arietti)
8
Prinsessa Mononoke (1997)
(Mononoke-hime)
8
Roxanne (1987)
8
1
... 14 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute