Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
liisa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän liisa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Minority Report (2002)
10
The Matrix (1999)
10
Esa ja Vesa - auringonlaskun ratsastajat (1994)
9
Hero (2002)
(Ying xiong)
9
Blow (2001)
9
Love and a Bullet (2002)
9
Kuudes aisti (1999)
(The Sixth Sense)
9
Kotkat kuuntelevat (1968)
(Where Eagles Dare)
9
Jackie Brown (1997)
9
Team America - maailman poliisi (2004)
(Team America: World Police)
9
Jungle Juice (2002)
9
Pulp Fiction - tarinoita väkivallasta (1994)
(Pulp Fiction)
9
Bound (1996)
9
Henkien kätkemä (2001)
(Sen to Chihiro no kamikakushi)
9
Taru sormusten herrasta: Kuninkaan paluu (2003)
(The Lord of the Rings: The Return of the King)
9
Mulholland Drive (2001)
9
Dude, Where's My Car? (2000)
9
Riddickin aikakirja (2004)
(The Chronicles of Riddick)
9
Casino (1995)
9
Alien - kahdeksas matkustaja (1979)
(Alien)
9
1 ...
33
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute