Yläpalkki
Yläpalkki
liisa
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän liisa arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Pane mua (2000)
(Baise-moi)
9
Mafiaveljet (1990)
(Goodfellas)
9
9
Peloista pahin (2002)
(The Sum of All Fears)
9
9
City of God (2002)
(Cidade de Deus)
9
9
9
9
Amerikan Psyko (2000)
(American Psycho)
9
Alien - ylösnousemus (1997)
(Alien: Resurrection)
9
Cubic (2002)
(Equilibrium)
9
Alien 3 (1992)
(Alien³)
9
Puuta, heinää ja muutama vesiperä (1998)
(Lock, Stock and Two Smoking Barrels)
9
9
Kirikou ja paha noita (1998)
(Kirikou et la sorcière)
"Kaunokainen"
9
9
Purppuravirrat (2000)
(Les rivières pourpres)
9
Likainen Harry (1971)
(Dirty Harry)
8
8
previous
1 2 ... 33
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja