Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
switchup
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän switchup arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Dogville (2003)
7
Jackass -elokuva (2002)
(Jackass: The Movie)
7
Mustan ritarin legenda (2001)
(Black Knight)
7
Teenage Mutant Ninja Turtles III (1993)
7
Beavis and Butt-head Do America (1996)
7
Scary Movie (2000)
7
Kolmetoista (2003)
(Thirteen)
7
2 Fast 2 Furious (2003)
"
Visuaalisesti hienompi, paremmat musat. Huonot näyttelijät ja vielä huonompi juoni.
"
7
Godzilla (1998)
7
American Pie: The Wedding (2003)
(American Wedding)
7
Pahat pojat (2003)
7
Levottomat (2000)
7
Stuck On You (2003)
7
Teini-ikäiset mutantti-ninja kilpikonnat (1990)
(Teenage Mutant Ninja Turtles)
7
Viimeinen linnoitus (2001)
(The Last Castle)
7
Happy Gilmore - ammattilainen (1996)
(Happy Gilmore)
7
Unensieppaaja (2003)
(Dreamcatcher)
7
Final Destination - viimeinen määränpää 2 (2003)
(Final Destination 2)
7
Daredevil (2003)
7
Chicago (2002)
7
1
... 19 ...
38
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute