Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
switchup
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän switchup arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Independence Day - maailmojen sota (1996)
(Independence Day)
7
Armageddon (1998)
7
Timanttikyttä (1999)
(Blue Streak)
7
Uima-allas (2003)
(Swimming Pool)
7
Salaliittoteoria (1997)
(Conspiracy Theory)
7
Beverly Hills kyttä III (1994)
(Beverly Hills Cop III)
7
Aavelaiva (2002)
(Ghost Ship)
7
Cube 2 - hyperkuutio (2002)
(Cube 2: Hypercube)
7
Ali G (2002)
(Ali G Indahouse)
7
Sähköputkimies (1996)
(The Cable Guy)
7
Pearl Harbor (2001)
7
Menolippu Mombasaan (2002)
7
Meren raivo (2000)
(The Perfect Storm)
7
Salasana: Swordfish (2001)
(Swordfish)
7
Häälaulaja (1998)
(The Wedding Singer)
7
Charlien enkelit (2000)
(Charlie's Angels)
7
Top Gun - lentäjistä parhaat (1986)
(Top Gun)
7
Hellboy (2004)
7
Veijareita vai vartijoita? (2003)
(National Security)
7
Sekopäät (1998)
(Half Baked)
7
1
... 20 ...
38
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute