Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
switchup
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän switchup arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Peloista pahin (2002)
(The Sum of All Fears)
7
Hurjapäät (2001)
(The Fast and the Furious)
7
Herra Deeds (2002)
(Mr. Deeds)
7
Texasin moottorisahamurhat (2003)
(The Texas Chainsaw Massacre)
7
Nuija ja Tosinuija (1994)
(Dumb & Dumber)
7
Titanic (1997)
7
Big Daddy (1999)
7
Murha Hollywoodissa (2003)
(Hollywood Homicide)
7
Vanilla Sky (2001)
7
Exit Wounds (2001)
7
xXx (2002)
7
Scream (1996)
7
Austin Powers ja Kultamuna (2002)
(Austin Powers in Goldmember)
7
Salaisen agentin tunnustukset (2002)
(Confessions of a Dangerous Mind)
7
S.W.A.T. - valiojoukko (2003)
(S.W.A.T.)
"
Viihteenä menee jota ei kannata liikaa jäädä ajattelemaan.
"
7
Hulk (2003)
"
Musavideoeditointi ja leikkaus hieman häiritsi. Liian pitkä 100 minuuttia olisi riittänyt. Hienoja efektejä.
"
7
Terminator 3: Koneiden kapina (2003)
(Terminator 3: Rise of the Machines)
"
Katsomiseen ei tarvitse olla mikään älynjättiläinen, mutta eihän kaikkien leffojen tarvitse olla syvällisiä. Hyvää viihdettä.
"
7
Varjojen valtakunta (2003)
(Underworld)
"
Hieman massasta poikkeava toiminta, hieno synkkä tunnelma.
"
7
21 grammaa (2003)
(21 Grams)
"
Vaatii keskittymistä koska kerronta ei etene kronologisesti. Hieman samalla tavalla kuin mementossa. Penn ja Del Toro vetävät hienot roolit.
"
7
Jotain annettavaa (2003)
(Something's Gotta Give)
7
1
... 18 ...
38
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute