Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
switchup
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän switchup arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
The Game - oletko valmis peliin? (1997)
(The Game)
7
Rounders - ässä hihassa (1998)
(Rounders)
7
The Transporter - välittäjä (2002)
(The Transporter)
7
Likainen tusina (1967)
(The Dirty Dozen)
7
Matkustaja 57 (1992)
(Passenger 57)
7
Rankka päivä (1993)
(Falling Down)
7
Pelimiehet (2003)
(Matchstick Men)
7
Rush Hour 2 (2001)
7
Monsterit Oy (2001)
(Monsters, Inc.)
7
Neuvottelija (1998)
(The Negotiator)
7
Frequency - yhteys kuolemaan (2000)
(Frequency)
7
One Hour Photo (2002)
7
Pyhimys (1997)
(The Saint)
7
Nemoa etsimässä (2003)
(Finding Nemo)
7
Gothika (2003)
7
Monster - Aileen Wuornos (2003)
(Monster)
7
Confidence - huijaa henkesi (2003)
(Confidence)
7
Aika ei anna armoa (2003)
(Out of Time)
7
Rakkautta vain (2003)
(Love Actually)
7
Starsky & Hutch (2004)
7
1
... 17 ...
38
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute