Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
vintsukka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän vintsukka arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Identtiset kaksoset (1988)
(Twins)
8
Vangitut (2013)
(Prisoners)
8
Ben ja minä (1953)
(Ben and Me)
8
Kaunis mieli (2001)
(A Beautiful Mind)
8
Professori Uuno D.G. Turhapuro (1975)
8
Blue Jasmine (2013)
8
The Big Wash (1948)
8
Nimeni on Fletch (1985)
(Fletch)
8
Kuokkavieraat (2005)
(Wedding Crashers)
8
Unelmien pelikirja (2012)
(Silver Linings Playbook)
8
Rakkaus (2012)
(Amour)
8
The Fifth Element - puuttuva tekijä (1997)
(The Fifth Element)
8
Jali ja suklaatehdas (2005)
(Charlie and the Chocolate Factory)
8
Les Misérables (2012)
8
Millerit (2013)
(We're the Millers)
8
Lottovoittaja UKK Turhapuro (1976)
8
40 v. ja neitsyt (2005)
(The 40 Year Old Virgin)
8
Heat - ajojahti (1995)
(Heat)
8
Viu-hah hah-taja (1974)
8
Koeputkiaikuinen ja Simon enkelit (1979)
8
1
... 8 ...
86
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute