Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
vintsukka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän vintsukka arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pelastakaa sotamies Ryan (1998)
(Saving Private Ryan)
8
Yksi lensi yli käenpesän (1975)
(One Flew Over the Cuckoo's Nest)
8
Tim Burtonin Corpse Bride (2005)
(Corpse Bride)
8
The King of Kong (2007)
8
Moneyball (2011)
8
Emily Rosen riivaaja (2005)
(The Exorcism of Emily Rose)
8
Rottatouille (2007)
(Ratatouille)
8
Iron Man 2 (2010)
8
Rounders - ässä hihassa (1998)
(Rounders)
8
Hidalgo (2004)
8
Ruby Sparks (2012)
8
The Town (2010)
8
Miekka kivessä (1963)
(The Sword in the Stone)
8
Thor: The Dark World (2013)
8
There Will Be Blood (2007)
8
Computer Chess (2013)
8
Saimaa-ilmiö (1981)
8
007 - Timantit ovat ikuisia (1971)
(Diamonds Are Forever)
8
Marvel One-Shot: All Hail the King (2014)
8
Elysium (2013)
8
1
... 9 ...
86
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute