Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
vintsukka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän vintsukka arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pain & Gain (2013)
8
Hämärästä aamunkoittoon (1996)
(From Dusk Till Dawn)
8
The Game - oletko valmis peliin? (1997)
(The Game)
8
Uuno Turhapuro muuttaa maalle (1986)
8
Haamujengi 2 (1989)
(Ghostbusters 2)
8
Kova kuin kivi (2010)
(True Grit)
8
Death of a President (2006)
"
Todella hienosti arkistomateriaalista ja näyttelijöistä koostettu "fiktiivinen dokumentti" George Bushin murhasta.
"
8
Walter Mittyn ihmeellinen elämä (2013)
(The Secret Life of Walter Mitty)
8
Hannibal (2001)
8
Uhrilampaat (1991)
(The Silence of the Lambs)
8
Toy Story - leluelämää (1995)
(Toy Story)
8
007 - Erittäin salainen (1981)
(For Your Eyes Only)
8
Polar Trappers (1938)
8
JFK - avoin tapaus (1991)
(JFK)
8
Laukaus pimeässä (1964)
(A Shot in the Dark)
8
Ted (2012)
8
Aidosti outoa (2006)
(Stranger Than Fiction)
8
Star Trek: Avaruusmatka (1979)
(Star Trek: The Motion Picture)
8
Kadonnut maailma: Jurassic Park (1997)
(The Lost World: Jurassic Park)
8
Vaaleanpunainen pantteri iskee jälleen (1976)
(The Pink Panther Strikes Again)
8
1
... 15 ...
86
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute