Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
vintsukka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän vintsukka arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Safety Not Guaranteed (2012)
8
Thor (2011)
8
The Sunset Limited (2011)
8
Epäillyt (1995)
(The Usual Suspects)
8
Siepattu (2006)
(Lifted)
8
Mortal Kombat: Rebirth (2010)
8
Autot (2006)
(Cars)
8
Gran Torino (2008)
8
Kohtalon valvojat (2011)
(The Adjustment Bureau)
8
Juno (2007)
8
Perhosvaikutus (2004)
(The Butterfly Effect)
"
Käsikirjoitusta kun olisi viilattu vähän lisää niin leffahan voisi hipoa jo loistavan rajapyykkiä, mutta tällaisena norsunmentävät aukot juonessa ja epäloogisuudet syövät leffasta terää. Ehdottomasti katsomisen arvoinen kuitenkin.
"
8
Lady in the Water (2006)
8
Phone Booth (2002)
8
Spider-Man 2 - Hämähäkkimies 2 (2004)
(Spider-Man 2)
8
Bowling for Columbine (2002)
8
Galaxy Quest (1999)
8
Paluu tulevaisuuteen (1985)
(Back to the Future)
8
007 - Elä ja anna toisten kuolla (1973)
(Live and Let Die)
8
The Transporter - välittäjä (2002)
(The Transporter)
8
Black Swan (2010)
8
1
... 14 ...
86
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute