Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Polite
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Polite arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Amy (2015)
9
Ensimmäinen yhteys (1997)
(Contact)
9
Happiness - onni (1998)
(Happiness)
9
Louis C.K.: Chewed Up (2008)
9
eXistenZ (1999)
9
The Crow (1994)
9
Juno (2007)
9
Varjoja paratiisissa (1986)
"
Yleensä Kaurismäet ei uppoa, mutta nyt toimii: tämähän on suomalainen mies!
"
9
Snowden (2016)
9
Animatrix (2003)
(The Animatrix)
9
The Shape of Water (2017)
9
Elizabethtown (2005)
9
Ajojahti (2016)
(Patriots Day)
9
Suljettu saari (2010)
(Shutter Island)
9
2 päivää New Yorkissa (2012)
(2 Days in New York)
9
Star Wars: Episodi VII - The Force Awakens (2015)
(Star Wars: Episode VII - The Force Awakens)
9
Lost in Translation (2003)
9
Do the Right Thing - kuuma päivä (1989)
(Do the Right Thing)
9
Nacho Libre (2006)
9
My Old Ass (2024)
9
1
... 9 ...
152
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute