Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Polite
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Polite arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Once (2007)
10
P.S. Rakastan sinua (2007)
(P.S. I Love You)
10
Pienet sankarit (2002)
(Little Warriors)
"
Tunteita herättävä dokumentti, jossa haastatellaan HIV positiivisia lapsia. Jotain aiheen "rajuudesta" kertoo, että IMDB:n 15 äänestäjästä kahdeksan on antanut dokumentille yhden pisteen.
"
10
Sokea mies, joka ei halunnut nähdä Titanicia (2021)
10
Häjyt (1999)
10
Shaolin Soccer (2001)
(Siu lam juk kau)
10
Borat (2006)
(Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan)
10
25th Hour - viimeinen ilta (2002)
(25th Hour)
10
Ed Wood (1994)
10
Tavarataivas (2013)
10
JFK - avoin tapaus (1991)
(JFK)
10
Terminator 2 - tuomion päivä (1991)
(Terminator 2: Judgement Day)
10
Bowling for Columbine (2002)
10
Ihmeellinen on elämä (1946)
(It's a Wonderful Life)
10
Koneenkäyttäjä (2004)
(The Machinist)
10
Plan 9 from Outer Space (1959)
10
Monty Pythonin Hullu maailma (1975)
(Monty Python and the Holy Grail)
10
Magnolia (1999)
10
Wonder Boys (2000)
10
Hyvää huomenta, Vietnam (1987)
(Good Morning, Vietnam)
10
1 ...
152
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute