Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Polite
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Polite arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Aidosti outoa (2006)
(Stranger Than Fiction)
9
Interstellar (2014)
9
Private Life (2018)
9
The Yes Men Fix the World (2009)
9
Tuntematon uhka (1995)
(Outbreak)
9
Ei omena kauas putoa (2005)
(The Thing About My Folks)
9
Perhe on paras (2000)
(The Family Man)
9
Viimeinen samurai (2003)
(The Last Samurai)
9
Rush Hour - rankka pari (1998)
(Rush Hour)
9
Grease (1978)
9
Dan in Real Life (2007)
9
Järven tarina (2016)
9
Comandante (2003)
"
Mielenkiintoista ristiriitaa katsojan mielessä herättävä dokumentti: lukuisten ihmisoikeusrikosten takana vaikuttaa olevan nöyrä hyvätahtoisista periaatteistaan kiinni pitävä vanha papparainen.
"
9
Lottovoittaja Ned (1998)
(Waking Ned)
9
Vaarallinen potilas (2001)
(Novocaine)
9
Fargo (1996)
9
Inside Man (2006)
9
Lady Bird (2017)
9
Se päättyy meihin (2024)
(It Ends with Us)
9
Selviytyminen (2012)
(Lo imposible)
9
1
... 8 ...
152
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute