Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Polite
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Polite arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Nurse Betty (2000)
8
American Gangster (2007)
8
Poikani Kevin (2011)
(We Need to Talk About Kevin)
8
Crank (2006)
8
Casino (1995)
8
Avaruusboltsit (1987)
(Spaceballs)
8
Rampe & Naukkis - kaikkien aikojen superpari (1990)
8
Dodgeball - boltsit pelissä (2004)
(Dodgeball: A True Underdog Story)
8
Da Vinci -koodi (2006)
(The Da Vinci Code)
8
To Rome with Love (2012)
8
American Made (2017)
8
Domino (2005)
8
Köysi (1948)
(Rope)
8
E.T. the Extra-Terrestrial (1982)
8
ParaNorman (2012)
8
Arabian Lawrence (1962)
(Lawrence of Arabia)
8
Paha pukki (2003)
(Bad Santa)
8
Paper Man (2009)
8
The World's End (2013)
"
Hienosti pojat jaksaa!
"
8
Englantilainen potilas (1996)
(The English Patient)
8
1
... 23 ...
152
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute