Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Polite
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Polite arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Housut pois! (1997)
(The Full Monty)
8
Yli aidan (2006)
(Over the Hedge)
8
Keltainen sukellusvene (1968)
(Yellow Submarine)
8
Captain Phillips (2013)
8
Tim Burtonin Corpse Bride (2005)
(Corpse Bride)
8
Painajainen Elm Streetillä (1984)
(A Nightmare on Elm Street)
8
Jesus Camp (2006)
8
Uutisankkuri: Ron Burgundyn legenda (2004)
(Anchorman: The Legend of Ron Burgundy)
8
Steve Zissoun Vedenalainen maailma (2004)
(The Life Aquatic with Steve Zissou)
8
Rabbit Hole - takaisin elämään (2010)
(Rabbit Hole)
8
Past Lives (2023)
8
Deittitemppu (2002)
(I'm with Lucy)
8
Uneton Seattlessa (1993)
(Sleepless in Seattle)
8
Short Cuts - oikopolkuja (1993)
(Short Cuts)
8
Kuokkavieraat (2005)
(Wedding Crashers)
8
Jurassic Park (1993)
8
The Matrix Reloaded (2003)
8
Spanglish - käännöskukkasia (2004)
(Spanglish)
8
The Skeleton Key (2005)
8
Tie (2009)
(The Road)
8
1
... 22 ...
152
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute