Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
balt
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän balt arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
The Running Man - juokse tai kuole (1987)
(The Running Man)
6
Evoluutio (2001)
(Evolution)
6
Chopper (2000)
"
Tämä leffa lupailee välillä aika paljonkin, muta lopulta kuitenkin tyytyy olemaan vain keskinkertainen, ellei jopa huonompi. Perustuu kuulemma tositapahtumiin.
"
6
Collateral - väärä aika, väärä paikka (2004)
(Collateral)
6
Kolme muskettisoturia (1993)
(The Three Musketeers)
6
Austin Powers ja Kultamuna (2002)
(Austin Powers in Goldmember)
6
The Beach (2000)
6
Lahjakas herra Ripley (1999)
(The Talented Mr. Ripley)
6
Spy Game (2001)
6
Veren vangit (1994)
(Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles)
6
Pane mua (2000)
(Baise-moi)
6
Bad Luck Love (2000)
6
Täydellinen maailma (1993)
(A Perfect World)
6
Vaarallinen tehtävä 2 (2000)
(Mission: Impossible II)
6
Abyss - syvyys (1989)
(The Abyss)
6
Monsterit Oy (2001)
(Monsters, Inc.)
6
Mies ja alaston ase 2 1/2 (1991)
(The Naked Gun 2½: The Smell of Fear)
6
Sekaisin Marista (1998)
(There's Something About Mary)
6
Suuri gangsterisota (1984)
(Once Upon a Time in America)
6
Valtion vihollinen (1998)
(Enemy of the State)
6
1
... 20 ...
30
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute