Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
balt
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän balt arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Mitä nainen haluaa (2000)
(What Women Want)
6
Training Day (2001)
6
Apollo 13 (1995)
6
The Patriot (2000)
6
Sweet Home Alabama (2002)
"
Ei leffa ole välttämättä huono, jos se on romanttinen komedia. Tämä tosin oli..
"
6
Toy Story - leluelämää (1995)
(Toy Story)
6
Nousukausi (2002)
6
Cliffhanger - kuilun partaalla (1993)
(Cliffhanger)
6
Kummisetä (1972)
(The Godfather)
"
Mun mielestä hieman yliarvostettu leffa. Onhan kerronta hienoa, ja lavastus upeaa, mutta oliski silti vähän tylsä?
"
6
Rakkaudesta peliin (1999)
(For Love of the Game)
6
Hohto (1980)
(The Shining)
"
Strilla puhuu paljon, mutta asiaa.
"
6
Resident Evil (2002)
6
Pitkä kuuma kesä (1999)
6
eXistenZ (1999)
6
Olimme sotilaita (2002)
(We Were Soldiers)
6
Lilo & Stitch (2002)
6
Uinu, uinu lemmikkini (1989)
(Pet Sematary)
6
The Transporter - välittäjä (2002)
(The Transporter)
6
Kaava 51 (2001)
(The 51st State)
6
Tappava ase 3 (1992)
(Lethal Weapon 3)
6
1
... 19 ...
30
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute