Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
balt
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän balt arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
The Net - verkko kiristyy (1995)
(The Net)
7
Shaft (2000)
7
007 - Hänen majesteettinsa salaisessa palvelussa (1969)
(On Her Majesty's Secret Service)
7
Väärät housut (1993)
(Wallace & Gromit in The Wrong Trousers)
7
Salasana Mercury (1998)
(Mercury Rising)
7
Oldboy (2003)
(Oldeuboi)
7
Kärpänen (1986)
(The Fly)
7
Kimpassa (2000)
(Tillsammans)
6
Yhdeksäs portti (1999)
(The Ninth Gate)
6
007 - Kun maailma ei riitä (1999)
(The World Is Not Enough)
6
Cube 2 - hyperkuutio (2002)
(Cube 2: Hypercube)
6
William Shakespearen Romeo + Julia (1996)
(Romeo + Juliet)
6
Tähtien sota: Episodi II - Kloonien hyökkäys (2002)
(Star Wars: Episode II - Attack of the Clones)
6
Konttorirotat (1999)
(Office Space)
6
Gremlins - riiviöt (1984)
(Gremlins)
6
Kunnian miehiä (1992)
(A Few Good Men)
6
Täydellinen sotilas (1992)
(Universal Soldier)
6
Ali G (2002)
(Ali G Indahouse)
6
8 mm - kahdeksan millimetriä (1999)
(8MM)
6
A.I. - tekoäly (2001)
(A.I. Artificial Intelligence)
6
1
... 18 ...
30
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute