Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
balt
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän balt arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
8 Mile (2002)
"
menis mies kunnon töihin!
"
6
25th Hour - viimeinen ilta (2002)
(25th Hour)
6
Kummisetä III (1990)
(The Godfather: Part III)
6
Tähtien sota: Episodi I - Pimeä uhka (1999)
(Star Wars: Episode I - The Phantom Menace)
6
The Shadow - varjo (1994)
(The Shadow)
6
Rakastunut Shakespeare (1998)
(Shakespeare in Love)
6
RoboCop 2 (1990)
6
Armoton (1992)
(Unforgiven)
6
Delta Force (1986)
(The Delta Force)
6
Cube - kuutio (1997)
(Cube)
"
En tiedä puhuiko suhari elokuvan lopusta niinkään.. Itse en ymmärtänyt koko elokuvaa, joka menee samaan kategoriaan kuin se Pulp Fictionissa esiintyvä salkku. Ottaa päähän tämmönen!
"
6
Paha poliisi (1992)
(Bad Lieutenant)
"
Harvey Keitel on elokuvan ajan paha poliisi.. Se siitä.
"
6
Taksikuski (1976)
(Taxi Driver)
"
En löydä..
"
6
Unohdetut (2004)
(The Forgotten)
"
loppuu kesken ja kliseinen
"
6
Levottomat sielut (1995)
(Dangerous Minds)
6
The Matrix Revolutions (2003)
6
Twin Peaks: Tuli kulje kanssani (1992)
(Twin Peaks: Fire Walk with Me)
6
Tosi valheita (1994)
(True Lies)
6
Kadonnut maailma: Jurassic Park (1997)
(The Lost World: Jurassic Park)
6
The Mask - naamio (1994)
(The Mask)
6
Godzilla (1998)
6
1
... 21 ...
30
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute