Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
deodevil
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän deodevil arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Unelmien sielunmessu (2000)
(Requiem for a Dream)
5
Surmanjahti (1999)
(Noll tolerans)
5
Velvet Goldmine (1998)
5
Jerry Maguire - elämä on peliä (1996)
(Jerry Maguire)
5
Bad Luck Love (2000)
5
Tuhannen tilanteen mies (1997)
(Metro)
5
Nuija ja Tosinuija (1994)
(Dumb & Dumber)
5
Sähköputkimies (1996)
(The Cable Guy)
5
Kuudes päivä (2000)
(The 6th Day)
5
Sibelius (2003)
"
Koivusalon pohjakosketus. Tylsä, valitettavasti. Liian neutraali.
"
5
Musta sade (1989)
(Black Rain)
5
Rottaralli (2001)
(Rat Race)
5
Pelastakaa Grace (2000)
(Saving Grace)
5
Johnny English (2003)
5
Leijat Helsingin yllä (2001)
(Drakarna över Helsingfors)
4
Deuce Bigalow: Kymmenen dollarin gigolo (1999)
(Deuce Bigalow: Male Gigolo)
4
Babe - urhea possu (1995)
(Babe)
4
Terapian tarpeessa (1999)
(Analyze This)
4
Rob Roy (1995)
4
Pelkoa ja inhoa Las Vegasissa (1998)
(Fear and Loathing in Las Vegas)
"
tylsä, tylsää sekoilua.
"
4
1
... 8
9
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute