Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
kprajala
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän kprajala arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Araknofobia (1990)
(Arachnophobia)
6
Mosku - lajinsa viimeinen (2003)
6
Pelastakaa sotamies Ryan (1998)
(Saving Private Ryan)
6
Indiana Jones ja tuomion temppeli (1984)
(Indiana Jones and the Temple of Doom)
6
Hei, me lennetään! (1980)
(Airplane!)
6
Mars hyökkää! (1996)
(Mars Attacks!)
6
Guru (2002)
(The Guru)
6
Piano (1993)
(The Piano)
6
Noitavaino (1996)
(The Crucible)
6
Kolme kuningasta (1999)
(Three Kings)
5
Deep Impact (1998)
5
Jerry Maguire - elämä on peliä (1996)
(Jerry Maguire)
5
Takaa haettu (1998)
(Wrongfully Accused)
5
Poliisiopisto 6 - suuri rikosaalto (1989)
(Police Academy 6: City Under Siege)
5
Ocean's Eleven - korkeat panokset (2001)
(Ocean's Eleven)
"
"Mikään ei voi mennä vikaan" oli elokuvan teema --> tylsää
"
5
Forrest Gump (1994)
5
Poliisiopisto 5 - tehtävä Miami Beach (1988)
(Police Academy 5: Assignment: Miami Beach)
5
Julmia aikeita 2 (2000)
(Cruel Intentions 2)
5
Tohtori T ja naiset (2000)
(Dr. T & the Women)
5
The Crow (1994)
5
1
... 9 ...
15
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute