Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
kprajala
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän kprajala arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kopps (2003)
"
Saattaa olla että odotin jotain Jalla Jallan tasoista. Ilman odotuksia varmaan parempi elokuva.
"
6
Apinoiden planeetta (2001)
(Planet of the Apes)
6
Rakastunut Shakespeare (1998)
(Shakespeare in Love)
6
Cyclomania (2001)
6
Lauantai-illan huumaa (1977)
(Saturday Night Fever)
6
Lakeuden kutsu (2000)
6
Amerikan presidentti (1995)
(The American President)
6
Poika ja ilves (1999)
6
Paluu tulevaisuuteen (1985)
(Back to the Future)
6
The Matrix Reloaded (2003)
6
Troija (2004)
(Troy)
6
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
6
Gremlins - riiviöt (1984)
(Gremlins)
6
Tappajahai (1975)
(Jaws)
6
Saanko esitellä: Joe Black (1998)
(Meet Joe Black)
6
Babe - urhea possu (1995)
(Babe)
6
L.A. Confidential (1997)
"
sekavaa
"
6
Top Gun - lentäjistä parhaat (1986)
(Top Gun)
6
Talvisota (1989)
6
Pako Alcatrazista (1979)
(Escape from Alcatraz)
6
1
... 8 ...
15
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute