Yläpalkki
Yläpalkki
kprajala
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän kprajala arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
5
5
Ace Ventura - lemmikkidekkari (1994)
(Ace Ventura: Pet Detective)
5
5
5
Turner ja täystuho (1989)
(Turner & Hooch)
5
5
4
Austin Powers - kumma jätkä (1997)
(Austin Powers: International Man of Mystery)
4
Poliisiopisto 3 - jatkokoulutuksessa (1986)
(Police Academy 3: Back in Training)
4
Rautanaamio (1998)
(The Man in the Iron Mask)
4
4
Pianisti (2002)
(The Pianist)
4
Veteen piirretty viiva (1998)
(The Thin Red Line)
4
Poliisiopisto (1984)
(Police Academy)
4
4
Kala nimeltä Wanda (1988)
(A Fish Called Wanda)
4
4
Me kaksi ja Irene (2000)
(Me, Myself & Irene)
4
4
previous
1 ... 11 ... 15
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja