Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
kprajala
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän kprajala arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Tuntematon sotilas (1955)
4
Scary Movie 3 (2003)
4
A Man Apart (2003)
4
Braveheart - taipumaton (1995)
(Braveheart)
4
Kelkkajengi (1993)
(The Cool Runnings)
4
Mies vailla menneisyyttä (2002)
4
Bunkkeri (2001)
(The Bunker)
4
Ace Ventura - luonto kutsuu (1995)
(Ace Ventura: When Nature Calls)
4
Apollo 13 (1995)
4
Insomnia (2002)
4
Paluu tulevaisuuteen III (1990)
(Back to the Future Part III)
4
Smoke (1995)
4
Vaarallinen tehtävä (1996)
(Mission: Impossible)
4
Gosford Park (2001)
4
Rockyn uusintaottelu (1979)
(Rocky II)
4
Austin Powers - agentti joka tuuppasi minua (1999)
(Austin Powers: The Spy Who Shagged Me)
4
Kohtalon kirja (2003)
3
Kummeli Stories (1995)
3
Thelma ja Louise (1991)
(Thelma & Louise)
3
Pekonia kanadalaisittain (1995)
(Canadian Bacon)
3
1
... 12 ...
15
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute