Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jarmo
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jarmo arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Total Recall - unohda tai kuole (1990)
(Total Recall)
9
The Imaginarium of Dr. Parnassus (2009)
(The Imaginarium of Doctor Parnassus)
9
Star Trek (2009)
9
Jack Reacher - tappajan jäljillä (2012)
(Jack Reacher)
9
Blade Runner (1982)
9
Collateral - väärä aika, väärä paikka (2004)
(Collateral)
9
Nimeni on Fletch (1985)
(Fletch)
9
Hiipivä tiikeri, piilotettu lohikäärme (2000)
(Wo hu cang long)
9
Stalker (1979)
"
Aaah. Muistan kun tää tuli telkkarista joskus ihan vain sattumalta enkä edes tiennyt mikä leffa. Jotenkin jäin sitä katsomaan ja sitten se oli kyllä katsottava loppuun. Jäi mieleen. Wow.
"
9
Orgazmo - seksin supersankari (1997)
(Orgazmo)
9
Idioluutio (2006)
(Idiocracy)
9
Päämies (1994)
(The Client)
9
Dredd (2012)
9
The Sound of Music (1965)
9
Conan Hävittäjä (1984)
(Conan the Destroyer)
9
007 ja Kultasormi (1964)
(Goldfinger)
9
Batman Begins (2005)
9
The Descent - loukussa (2005)
(The Descent)
"
Olihan tuo pitkästä aikaa ihan virkistävä.
"
9
Sairasta sakkia (1998)
(Very Bad Things)
9
Apollo 13 (1995)
9
1
... 8 ...
40
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute