Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jarmo
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jarmo arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Musta surma (2010)
(Black Death)
9
Sekopäät (1998)
(Half Baked)
9
Konttorirotat (1999)
(Office Space)
9
Valamiesten ratkaisu (1957)
(12 Angry Men)
9
Cube - kuutio (1997)
(Cube)
9
Pelastakaa Grace (2000)
(Saving Grace)
9
Poika (2002)
(About a Boy)
9
The Fountain (2006)
9
Cowboys & Aliens (2011)
9
Lahjomattomat (1987)
(The Untouchables)
9
High Fidelity - uskollinen äänentoisto (2000)
(High Fidelity)
9
Julmia aikeita (1999)
(Cruel Intentions)
9
The Thing - 'se' jostakin (1982)
(The Thing)
9
Batman (1989)
9
H.G Wellsin Aikakone (1960)
(H.G. Wells' The Time Machine)
9
Pandorum (2009)
9
Cubic (2002)
(Equilibrium)
"
Erinomainen kuvaus maailmasta, jota ei oikein voi edes olla. Ehkä hieman halpis mutta ei haittaa, kun selkeästi idea ja toteutus kuitenkin toimivat erinomaisesti... Excellent, baby, yeah!
"
9
Araknofobia (1990)
(Arachnophobia)
9
Highlander - kuolematon (1986)
(Highlander)
9
Alien - kahdeksas matkustaja (1979)
(Alien)
9
1
... 7 ...
40
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute