Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jarmo
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jarmo arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Hollow Man - mies ilman varjoa (2000)
(Hollow Man)
5
Tappajahain kosto (1987)
(Jaws: The Revenge)
5
Ocean's Eleven - korkeat panokset (2001)
(Ocean's Eleven)
"
Mua häiritsi yksi kohta leffassa niin paljon, että unohdin kokonaan seurata sen jälkeiset 10 min. Grrr...
"
5
Red Planet - punainen planeetta (2000)
(Red Planet)
5
Mars hyökkää! (1996)
(Mars Attacks!)
5
Kauna (2004)
(The Grudge)
5
Ihmeneloset (2005)
(Fantastic Four)
4
Battle Royale (2000)
(Batoru rowaiaru)
"
Tää olis voinut olla hyvä. Pari pistettä japsien koulupuvuista...
"
4
Taistelukenttä Maa (2000)
(Battlefield Earth)
4
Hannu ja Kerttu: Noitajahti (2013)
(Hansel & Gretel: Witch Hunters)
"
Huoh. Tylsä kuin mikä. Tullu jostain suoltavasta putkesta.
"
4
Jumanji (1995)
4
Aleksanteri (2004)
(Alexander)
4
Ensimmäinen yhteys (1997)
(Contact)
"
Raivostuttava paska.
"
4
Kristuksen kärsimyskertomus (2004)
(The Passion of the Christ)
4
The Haunting - paholaistalo (1999)
(The Haunting)
4
Van Helsing (2004)
4
Space Cowboys (2000)
4
Tiedän yhä mitä teit viime kesänä (1998)
(I Still Know What You Did Last Summer)
4
Vertical Limit (2000)
4
Kunnian puolesta (2000)
(Men of Honor)
4
1
... 36 ...
40
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute