Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
khrestel
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän khrestel arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Rakastunut Shakespeare (1998)
(Shakespeare in Love)
8
Ritarin tarina (2001)
(A Knight's Tale)
8
Jumanji (1995)
8
Sumuisten vuorten gorillat (1988)
(Gorillas in the Mist: The Story of Dian Fossey)
8
Väärät housut (1993)
(Wallace & Gromit in The Wrong Trousers)
8
Antz - muurahaizet (1998)
(Antz)
8
Gremlins 2 - uusi pesue (1990)
(Gremlins 2: The New Batch)
8
Sweet Home Alabama (2002)
8
Striptease (1996)
8
Mestarit (1992)
(The Mighty Ducks)
8
Man of the Year (2006)
8
Jumalaiset Jajasiskot (2002)
(Divine Secrets of the Ya-Ya Sisterhood)
8
Pocahontas (1995)
8
Dreamgirls (2006)
8
Pianistin sivunkääntäjä (2006)
(La tourneuse de pages)
8
Unelma jäällä (1992)
(The Cutting Edge)
8
Jospa se vain olisi totta (2005)
(Just Like Heaven)
"
Yllättävän hyvä. Jotenkin odotin täysin tyhjänpäiväistä romanttista hömppää mutta hyväntuulisuus ja elämänläheisyys tempaisivatkin mukaansa.
"
8
10 Things I Hate About You (1999)
8
Spanglish - käännöskukkasia (2004)
(Spanglish)
8
Tursas ja valas (2005)
(The Squid and the Whale)
8
1
... 7 ...
41
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute