Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
khrestel
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän khrestel arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Mulan (1998)
8
Notre Damen kellonsoittaja (1996)
(The Hunchback of Notre Dame)
8
1408 (2007)
8
The Grinch (2000)
(How the Grinch Stole Christmas)
8
Unelmien sielunmessu (2000)
(Requiem for a Dream)
8
Asterix ja Obelix vastaan Caesar (1999)
(Astérix et Obélix contre César)
8
Coyote Ugly (2000)
"
Aika heppoinen juonikuvio... Mutta nättejä tyttöjä =)
"
8
Superbad (2007)
8
Robots (2005)
8
Tarzan (1999)
8
Kuka sanoo tahdon (1997)
(My Best Friend's Wedding)
8
Viidakkokirja (1994)
(The Jungle Book)
8
Vähät rakkaudesta (2003)
(Down with Love)
8
Toys (1992)
8
Liisa Ihmemaassa (1951)
(Alice in Wonderland)
8
Pelastuspartio Bernard ja Bianca (1977)
(The Rescuers)
8
V2 - jäätynyt enkeli (2007)
8
Steve Zissoun Vedenalainen maailma (2004)
(The Life Aquatic with Steve Zissou)
8
Ocean's Eleven - korkeat panokset (2001)
(Ocean's Eleven)
8
Air Force One (1997)
8
1
... 8 ...
41
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute