Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
khrestel
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän khrestel arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Stand by Me - viimeinen kesä (1986)
(Stand by Me)
9
Moulin Rouge! (2001)
"
Sekavuudestaan huolimatta mieletön kokemus, joka päästä irti imusta vasta loputtuaan, jos silloinkaan.
"
9
Hairspray (2007)
9
Kiitos että poltatte (2005)
(Thank You for Smoking)
9
Neljä tyttöä ja maagiset farkut (2005)
(The Sisterhood of the Traveling Pants)
9
Forrest Gump (1994)
9
007 - Casino Royale (2006)
(Casino Royale)
9
Miss Kovis (2000)
(Miss Congeniality)
9
Braveheart - taipumaton (1995)
(Braveheart)
9
Star Wreck: In the Pirkinning (2005)
9
Rita Hayworth - avain pakoon (1994)
(The Shawshank Redemption)
9
Poika (2002)
(About a Boy)
9
Jafarin paluu (1994)
(The Return of the Jafar)
9
Hip hei hutsu! (2004)
(Hip Hip Hora!)
9
Laululintu (1998)
(Little Voice)
9
The Final Cut (2004)
9
Schindlerin lista (1993)
(Schindler's List)
9
Joulupukki ja noitarumpu (1996)
8
Hiidenpata (1985)
(The Black Cauldron)
8
Twister (1996)
8
1
... 6 ...
41
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute